Znajomość języków obcych jest kompetencją cenioną przez wielu pracodawców, pożądaną na współczesnym rynku pracy. W wielu miejscach w Polsce nauka rozpoczyna się już w przedszkolu, a następnie jest kontynuowana aż do momentu ukończenia szkoły średniej. Studenci również mają obowiązek uczęszczania na zajęcia z języka obcego. Aby podnieść swoje kompetencje oraz nadrobić ewentualne braki, wiele osób decyduje się na skorzystanie z oferty proponowanej przez szkołę językową. Dlaczego warto rozważyć to rozwiązanie?

szkoła językowa łomianki

Bogata oferta szkoły językowej

Niektóre placówki oferujące naukę języków obcych, oprócz wysokiego poziomu nauczania, proponują także szeroki wybór kursów. W ogólnopolskiej szkole językowej British School w Łomiankach, którą w internecie znajdziemy pod adresem https://www.britishschool.pl/lomianki, możliwe jest rozpoczęcie indywidualnej lub grupowej nauki języków takich jak: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski oraz polski dla cudzoziemców (Polish for foreigners). Oprócz kursów standardowych, w miejscu tym prowadzone są zajęcia dla maturzystów, ósmoklasistów, konwersacje z native speakerami oraz przygotowujące do certyfikowanych egzaminów z różnych języków na poziomach B2-C2. Osoba zainteresowana rozpoczęciem lub kontynuowaniem nauki języka obcego ma więc przed sobą wiele możliwości, spośród których może wybrać tą najbardziej odpowiadającą jej indywidualnym wymaganiom.

Szkoła językowa – dlaczego warto?

W zajęciach w szkole językowej bardzo cennym elementem jest współpraca z lektorem otwartym na potrzeby grupy. Trudne i niezrozumiałe zagadnienia tłumaczone są w przejrzysty sposób, a jeśli wymagają ponownego omówienia, nie stanowi to problemu dla osoby prowadzącej zajęcia. British School podejmuje współpracę jedynie z osobami, u których widać pasję do języków obcych oraz chęć dzielenia się posiadaną wiedzą. Wykorzystywana przez lata strategia dydaktyczna oparta jest na najwyższych standardach, potwierdzonych wieloma wyróżnieniami oraz certyfikatami jakości. Plany kursów indywidualnych, grupowych czy dla firm, mogących odbywać się w ich siedzibach – https://www.britishschool.pl/lomianki/kursy-dla-firm, opracowywane są z myślą o rozwoju kompetencji językowych kursanta. Dzięki umiejętnościom zdobytym podczas nauki, każda osoba staje się w oczach pracodawcy atrakcyjniejszym kandydatem na pracownika. W obecnych czasach cały świat stoi przed nami otworem, dlatego nauka języków nie traci swojej popularności. Warto zdecydować się na kurs już teraz, aby zapewnić sobie lepszą przyszłość.